seksuolog
seksuolog

Liczba osób niezadowolonych ze swojego życia seksualnego jest większa niż myślisz. Niestety, większość ludzi zachowuje swoje problemy dla siebie, często ukrywając je nawet przed najbliższymi. W efekcie, sytuacja pogarsza się, utrwala, a to co powinno przymość radość staje się problemem i utrapieniem.

Porozmawiajmy

Skorzystaj z możliwości konsultacji seksuologicznych. Dowiedz się więcej, posłuchaj jak możesz poradzić sobie z łóżkowymi wyzwaniami i jaka możesz sprawić, żeby w sypialni było lepiej i fajniej niż było dotychczas. Problemy z seksem, które wydają się często „nie do przejścia” w rzeczywistości okazują się łatwiejsze do rozwiązania niż ktokolwiek mógłby przypuszczać.

Jeśli masz jakikolwiek „łóżkowy problem”, zastanów się czy warto się z nim męczyć w samotności? Czekać, że kiedyś, coś się zmieni? Czy nie lepiej porozmawiać ze specjalistą „od tych spraw”?

Wiem, że to niełatwe, wstydliwe. Wiem, że możesz mieć opory. Tak, między nami, co możesz stracić przychodząc na rozmowę? Czym naprawdę ryzykujesz?

Jedyną barierą, jaką musisz pokonać, to własne lęki i wstyd.

dr Sylwia Jędrzejewska
dr Sylwia Jędrzejewska

Porada obywa się w moim gabinecie lub przez internet (meet), trwa godzinę, a jej koszt wynosi 300 złotych.

Niestety, w chwili obecnej praktycznie nie dysponuję wolnymi terminami. Możesz skorzystać z formularza powyżej, aby wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie termin. Jeśli nie znajdziesz niczego wolnego – zadzwoń pod numer telefonu:

+48 887 488 888

dr Sylwia Jędrzejewska

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

More Stories
Zaburzenia erekcji
Leczenie zaburzeń erekcji