Bielizna nie powinna być obowiązkiem kobiety, lecz przyjemnością. Bielizna to najbardziej zmysłowy kobiecy element garderoby.  Jest ona niemal częścią kobiecej seksualności. Zarówno bielizną dzienną, jak i nocną wyrażamy siebie, swoje upodobania, potrzeby, swoje wnętrze.

Należy pamiętać o tym, że nasz wygląd, nawet tam, gdzie cudze oko nie sięga, ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie, sposób poruszania się i seksapil. 

Odpowiednia bielizna to wspaniały sposób, aby poczuć się zmysłowo i pewnie, na rozbudzenie i pobudzenie swojej seksualnej części natury.

Jeżeli będzie się siebie widziało seksownie we własnych oczach, w ten sam sposób będzie postrzegało nas otoczenie. Tak jest na co dzień, na randce, czy podczas zbliżenia seksualnego. 

Bielizna jest tą częścią garderoby, która bezpośrednio dotyka, chroni a nawet pieści nasze wrażliwe miejsca. Ze względu na to, że pozostaje w nieustającym, bezpośrednim kontakcie z intymnością ma dla niej duże znaczenie.

Bielizna ma również ogromny wpływ na to, jak prezentuje się w niej cała sylwetka i na ile się w niej dobrze czujemy.  Ważne jest, aby bielizna była dobrze dobrana, wygodna i przyjemna w dotyku. Dla niektórych najważniejsze jest, żeby była piękna i kusząca.  Tym samym seksowna bielizna spełnia walor przede wszystkim estetyczny i wizualny.

Za piękne każdy może uważać co innego.

Rozpalać zmysły obu płci mogą zarówno fasony bielizny, kolory jak i materiały, z których są one wykonywana. 

Jedni gustują w skąpych majteczkach i staniczkach, mocno wyciętych garsonkach czy małych koszulkach odsłaniających i eksponujących jak najwięcej ciała, a dla innych zmysłowość będzie się manifestowała w pełniejszym przysłonięciu ciała, bardziej zabudowanych majtkach i biustonoszach.

Większość osób, za zmysłowe uważana koronki i jedwabie. Dlatego one najczęściej uznawane są za seksowne w bieliźnie. 

Zmysły erotycznie poruszają bieliźniane paseczki, klamerki i gumeczki. Zmysłowe bywają bieliźniane frędzelki, świecidełka, czy hafty. Doceniana jest zarówno bielizna zdobiona i zupełnie prosta, gładka. 

Przez delikatne, cienkie czy przezroczyste materiały najbardziej zmysłowe w odbiorze mogą stać się zarysowujące lub widoczne kobiece piersi i brodawki. 

Dla niektórych najbardziej sexy może okazać się bielizna skórzana czy lateksowa. Te jednak najczęściej wykorzystywane są do określonej seksualnej zabawy w celu prowokacji, podniety czy fetyszu.

Na upodobania bieliźniane ma również wpływ moda, kultura, wychowanie i  gust partnera. 

Niezależnie od figury i rozmiaru każda kobieta powinna pozwolić sobie na to, aby czuć się wyjątkowo i wyglądać zmysłowo w noszonej przez siebie bieliźnie.

Zmysłowa bielizna może mieć różne kolory. Statystycznie najczęściej, za niezwykle seksowną jest uważana głównie czarna i czerwony bielizna. Biała i kremowa natomiast za niewinnie zmysłową.

Seksowna bielizna damska to idealny sposób na manifestację swojej kobiecości, zmysłowości, ale też na podkręcenie temperatury w związku lub na urozmaicenie życia seksualnego.

Erotyczna bielizna potrafi całkowicie odmienić nie tylko intymne życie z partnerem, ale także to, jak będzie się postrzegała siebie i swoją własną seksualność.

Istnieją najróżniejsze sposoby na rozpalanie zmysłów mężczyzn, jednak niezmiennie doskonałym jest szałowo wyglądająca bielizna erotyczna. Warto na nią postawić i nie bać się spróbować, w kwestii jej wyboru, odważnie zaszaleć. 

Wskazane jest zaopatrzyć się w co najmniej jeden komplet seksownej, koronkowej bielizny, aby zobacz co się zmieni.

Bywa, że bielizna staje się strategicznym elementem gry seksualnej. Może stać się bodźcem seksualnym, pozytywną prowokacją lub kierunkowskazem dla erotycznych igraszek, realizacją fantazji, a nawet spełnieniem marzeń.

Nie tylko zakładanie czy zakup bielizny może być ekscytujący, ale sam akt wybierania jej pod określone potrzeby i okoliczności  powinien sprawiać przyjemność.

Do bielizny można dopasować samonośne pasy, podwiązki czy pończoszki np.: wykończone koronką, jak również szpilki, peniuary, szlafroczki czy resztę garderoby. Bieliznę można dopasować nawet do pościeli lub zabawek erotycznych. 

Z reguły mężczyźni przywiązują mniejszą uwagę do własnej bielizny, koncentrując się na stroju partnerki.

Pamiętać jednak należy, iż i kobiece rozczarowanie męską bielizną może odebrać ochotę na dalsze igraszki seksualne. Zalecana jest i mężczyznom dbałość o wybór tej części garderoby.

Ponad wszystko należy pamiętać, że podstawą jest czystość i schludność bielizny.

We współczesnym świecie, zainteresowanie urozmaicaniem i pielęgnowaniem życia seksualnego rośnie, a więc rośnie i wybór tego typu produktów, które mogą w tym pomóc.

Rozwijają się różnorodne trendy i moda bieliźniana.

Obecnie szeroki wybór bielizny znajdziemy w sklepach stacjonarnych, internetowych i w sex-shopach. Przestają zaskakiwać te z rozcięciami w kroku czy wibrujące majtki.

Mało kto nie lubi niespodzianek. Bielizna może być doskonałym prezentem dla niej, dla niego, dla dwojga. 

Warto również udać się wspólnie do sklepu z bielizną. Dobrze jest zadbać o to, aby takie zakupy stały się ekscytujące dla obydwojga partnerów.

Podczas wspólnego wybierania i przymierzania można zbudować bliskość i przyjemne napięcie seksualne. Stać się bardziej uważnym na potrzeby własne i drugiej osoby.

Wspólne, miłe zakupy zmysłowej bielizny bez wątpienia wpłyną pozytywnie na relacje partnerskie.

Jeśli nie ma się pewności co do siły sprawczej i wyboru zmysłowej bielizny, albo też jeśli w związku w tej kwestii występują rozbieżności w oczekiwaniach i brak porozumienia partnerów, należy skorzystać z pomocy seksuologa.

Nawet z pozoru błahe problemy mogą niekorzystnie wpływać na związek, czy nawet go osłabiać lub doprowadzić do całkowitego jego rozpadu.

Previous
BDSM

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

More Stories
Shibari